יום חמישי, 9 בספטמבר 2010

שנה חדשה- התחלה חדשהכל שנה נראת שעוברת יותר מהר מקודמתה. כל כך מהר שאני כבר שנה דוחה להתחיל את הבלוג הזה. כן, יש לי המון רעיונות, מחשבות, חלומות... אבל לרוב הם נשארים בגדר רעיון.
אך, לרגל השנה החדשה, החלטתי לתקוף את טבעי הדחייני והמעופף, ואנסה לנחות במציאות.. ובמציאות הויראֿטואלית גם. לפעמים נדמה לי שהמציאות הוירטואלית היא היותר מציאותית בעידן שלנו. וכיאה לעידן שכזה אם אתה לא שם אתה לא קיים!
אני מקווה שהבלוג ירקום עור וגידים תוך כדי תנועה ושיהיה פה מעניין. לא ממש בא לי להגדיר מה הבלוג הזה יכיל... כי כפי שאני מכירה את עצמי ואת חשיבתי האסוציאטיבית, זה יכול להשתנות מידי יום.
כרגע אני מרגישה שאני כותבת לקהל מדומיין... אין לי מושג מי יקרא את זה. אז למי שאיך שהוא נתקל בפוסט הזה- הי נעים להכיר! קוראים לי מירב- אני אוהבת כל ג׳אנק ויזואלי קיים, עם חולשה לפיצ׳יפקס ווינטאג׳, עם טאצ׳ סבתא שיק. למדתי בשנקר עיצוב גרפי וכיום אני מחפשת את הדרך שלי בעולם הזה.

2 comments:

  1. יקירתי! אני כל כך שמחה שהחלטת לפתוח את הבלוג הזה.
    סופסוף העולם יוכל ליהנות מהאיורים המקסימים שלך.
    אני לבטח אהיה עוקבת קבועה ונאמנה של הבלוג הזה, אז יאללה בהצלחה בובה. אני בטוחה שזה יוביל לכיוונים חיוביים ביותר. שנה טובה עם מלא אהבה ויצירה. נשיקות.

    השבמחק